+420 601 106 601

Kompletně zařízený rodinný dům s fantastickým výhledem na moře, Jónské Ostrovy

Korfu

ID nabídky: 631
7 800 000 Kč
27 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku, a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Na prodej nový kompletně zařízený rodinný dům s fantastickým výhledem na moře.
Tento špičkový luxusní vila - dům je součástí ansámblu třech perfektně umístěných rodinných domů s výhledem na západ slunce. Jedná se o úžasnou novostavbu z roku 2018, s fantastickým výhledem na Jónské moře.
Dům se nachází 1 km od písečné pláže, v klidné čtvrti bez jakéhokoli provozu. Může se pochlubit fantastickým výhledem na západ slunce, které zdokonalí i tak ideální místo k odpočinku.
Dispozice: 1 obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, 2 ložnice, 1 koupelnou, podkrovní pracovnou/ložnice. Velký 56 m2 suterén s místem na pračku a ostatní nezbytné technické věcí, které poslouží ke komfortu obyvatele domu.
Soukromý bazén 26 m2.
Obytná plocha celkem je 85 m².
Ideálního tvaru pozemku o rozloze 300 m².
Otevřená kuchyň, plně vybavená s vestavěnou troubou a myčkou. Velké terasové skleněné dveře z přízemního pokoje vedou na vydlážděnou přírodním kamenem terasu s bazénem a altánem, kde je další jídelní a relaxační zóna. Moderní koupelny s velmi pohodlným sprchovým koutem, ložnice s výhledem na moře jsou vybavené nábytkem včetně vystavených skříni. Útulné podkroví, které lze použít jako další ložnice, kancelář nebo cokoli jiného.
Na zahradě je útulné posezení pod pergolou. Soukromé parkovací místo je před domem, trávník s automatickým zavlažováním a zadní zahrady. Dům je vybaven nejmodernějším systémem tepelných čerpadel, které zajišťují vytápění i chlazení velmi ekonomickým a ekologickým způsobem. K dispozici je také obrovská vodní nádrž na 45 000 litrů, která zajišťuje autonomii vody. Jsou zde rozvody pro internet, kabelovou a satelitní TV, domácí kino a bezpečnostní systém s kamerami.
Jen málo míst, které vám poskytne tak nádherný výhled na horizont oblohy, kde se z vás stává každý večer nadšený divák představení nejlepšího režiséra ve světě. Každý den pro vás hraje nová premiéra s nekonečnou fantazií a mistrovstvím. V hlavní roli je paní Příroda. Ohromující vizuální nádhera - Paleokastritsy a zubaté skály Agios Georgios, které běhen jedné hodiny mění celou barevnou paletu po čas západu slunce na ostrovech. Je tu vše, co by člověk mohl chtít pro klidnou a tichou existence. Kolem se rozprostírají se cypřišové lesy se svou svěží vůni a klikatými malebnými silnicemi. Život zde postupuje bez spěchu a je tu dokonalý úkryt před chaotickým světem.

Cena včetně servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.
V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
85 m²
Plocha pozemku
300 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Řadový
Typ domu
Patrový
Bazén:
ANO
Vybavení
S vybavením
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.