+420 601 106 601

Chalkidiki, moderní apartmán 60m2 s terasami a předzahrádkou

Δημοτική Ενότητα Σιθωνίας

ID nabídky: 653
3 700 000 Kč
33 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Na prodej nový moderní "chytrý" mezonetový apartmán 63 m2 - 2+kk s terasami a předzahrádkou. "Sithonia Apartments" je komplex apartmánů v ekologicky čistém přímořském letovisku Řecka. Projekt, který je ve výstavbě se nachází v oblíbené turistické vesnici na Chalkidiki, sestává se ze tří budov, nabízí souhrn apartmánů různých velikostí a dispozic. Datum dokončení projektu: 31.09.2021.

Apartmán je řešen dispozičně jako mezonetový "chytrý" obytný prostor, kombinující bezkonkurenční pohodlí, sofistikovaný design a špičkové technologie.
Komplex nabízí dětské hřiště, bazén a relaxační část. Apartmán je vyzdobený ve světlých, klidných barvách, dispozice je ergonomická a plně odpovídá vysokým standardům. Každý apartmán komplexu má vlastní předzahrádku 83 m2. Při stavbě a dekoraci bytů se používají materiály vysoké evropské kvality.
Chalkidiki – místo plné mytologie a bájných příběhů, téměř nekonečných pláží táhnoucích se na stovkách a stovkách kilometrů při pobřeží, typická řecká krajina naplněná zelení a barevnými květy, kláštery a archeologickými skvosty. To je jen malý výčet toho, co vše se nachází na tomto malebném poloostrově na severovýchodě Řecka.
Tato oblast je je oblíbené letovisko na poloostrově Chalkidiki. Obec se nachází 37 km od vesnice Nea Moudania. Vzdálenost od letiště v Soluni je 90 km. Hlavní pláž se táhne 4 km, její šířka je 10-15 m. Moře je zde téměř vždy klidné a vstup do ní je velmi mírný a plochý. Ideální pro rodiny. Díky svým charakteristikám a vynikajícím podmínkám je tato pláž každý rok oceněna modrou vlajkou EU.
Je tu také nádherný vzduch. Vesnice je na jedné straně obklopena jehličnatým lesem, na druhé straně mořem, díky čemuž je pro obyvatele vytvořeno nádherné a užitečné mikroklima!
Apartmán který nabízíme je o velikosti 63 metrů čtverečních a je dvouúrovňový. Skládá se z jedné ložnice, obývacího pokoje s kuchyní a koupelny a má rohové rozložení. Z oken se otevírá krásný výhled na město. K dispozici jsou solární panely pro ohřev vody a klimatizaci. Na místě je sdílený bazén.
Ve vesnici je veškerá potřebná infrastruktura, která zajišťuje pohodlný pobyt. Jsou tu obchody, restaurace, kavárny, taverny, rekreační oblasti, lékárny.
Koupě nemovitosti v tomto komplexu je ideální pro investici, celoroční ubytování i odpočinek s celou rodinou.

Cena je včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.

V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Dispozice bytu
2+kk
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
90 m²
Umístění v objektu
2. podlaží
Druh objektu
Cihlová
Vlastnictví
Osobní
Terasa:
ANO
Vybavení
Částečně vybaveno
Plocha podlahová
60 m²
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.