+420 601 106 601

BeachFront Hotel s vysokým ročním výnosem na ostrově Chalkidik

Σήμαντρα

ID nabídky: 664
49 900 000 Kč
27 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.

Hotel na ostrově Ammouliani se nachází mezí druhým a třetím „prstem“ slavných a malebných Chalkidik. Velkolepý pozemek o rozloze 6 akrů (6.000m2) nabízí hostům hotelu dokonale soukromí. Celková užitná plocha 580 m2. Hotel má svojí tradicí, stále a každý rok nové klienti, je zavedený, s vysokým ročním výnosem.

Hotel disponuje 14 dvoupokojovými apartmány s kuchyní a 2 dvoulůžkové pokoje bez kuchyně. Celkem 60 lůžek.

Dvoupatrová terasová budova. Spodní apartmány mají nádvoří, horní balkony. Apartmány nabízí svým hostům neomezený výhled na Egejské moře, jezero, kopce a zahrady. Dostatek porkování nabízí dodatečný komfart pro hoste.
Předmětem koupě jsou veškeré hotelové vybavení, solární ohřívání vody, TV, klimatizaci a nábytek.
K dispozici jsou také krásná zahrada, hřiště a venkovní společenský prostor pro grilování.
Ostrov Ammouliani, dle svého klimatu umožňuje poskytovat turistickou sezónu až 7 měsíců v jednom ročním období.
Pouhých 30 metru od nejlukrativnější pláže ostrova Alikes Beach s bílým hedvábným pískem a křišťálově čistým mořem. 1,5 km od centra vesnice ostrova Ammouliani. Klidná, tichá, plná zelení lokalita s tradiční řeckou přátelskou atmosférou. Daleko od vysokých hotelových budov a hlučného ruchu velkých měst. Doslova ráj pro relax a odpočinek ale zároveň pouhých 120 km od letiště v Soluni.

Rok výstavby 2007. Velice dobrý udržovaný stav.

Chalkidiki je poloostrov, který je součástí regionu Střední Makedonie v severním Řecku. Toto místo je oblíbenou letní turistickou destinací od roku 1960, kdy lidé ze Soluně začali trávit letní dovolenou v pobřežních vesnicích. Od roku 1970, kdy se Řecko začíná proslavit pláží, čistým mořem a pohostinností místních obyvatel, se Chalkidiki stalo nejpřátelštějším a nejoblíbenějším místem celé Evropy.
Dnes Chalkidiki jsou jedním z nejznámějších míst pro letní dovolenou, nabízí návštěvníkům úžasné pláže, přírodní krásy, zelenou krajinu, borovice, olivy a vinící a samozřejmě kosmopolitní noční kluby a tradiční hostiny.

Cena 1.950.000€ včetně ekonomické analize, tlumočení a osobního doprovodu.
Cena neobsáhuje natářský poplatek.
Zájemce může spolehnout na veškerou podporu a doprovod. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentu. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí. Možnost vedení správy budovy a managementu uvytování.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
350 m²
Užitná plocha
580 m²
Užitná plocha přízemí
580 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybavení
S vybavením
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Bezbariérový
Ano
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.