+420 601 106 601

Apartmánový komplex, Jónské Ostrovy, investiční příležitost

Πόρος

ID nabídky: 2 083
55 000 000 Kč
29 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitostí.
Hledáte skvělou investiční příležitost? Rádi byste, aby bylo vše již připravené k provozu a zároveň se jednalo o malebné místo u tyrkysového moře? Pokud ano, tak tato nabídka Vás určitě osloví!

Máme pro Vás již zařízený komplex luxusních kamenných vil na jednom z nejkrásnějších a populárních ostrovu Řecka. Ubytovací vilový komplex se nachází na rozlehlém udržovaném pozemku o celkové ploše 4000 m2. Z čeho se komplex skládá? Naleznete zde celkem pět plně vybavených apartmánů a pro větší rodiny s dětmi jsou zde dva prostorné dvoupatrové mezonety, a to vše ve třech stylových vilách z bílého kamene o celkové ploše 750 m2. Všechna ubytování mají překrásný výhled ze soukromých balkónů na Jónské moře a zahrnují vybavenou kuchyň, ložnice, vlastní sociální zařízení, prostorný obývací pokoj a bezplatné Wi-fi připojení k internetu.

Vzhledem k velké ubytovací kapacitě nesmí chybět plnohodnotné zázemí pro hosty! Na udržovaném pozemku si každý najde to své pro relaxaci. Jsou zde celkem tři bazény a jeden je speciálně navržený pro menší děti, prostorná terasa, která je rozdělena na zastřešené posezení s výhledem na moře, které přímo vyzívá k večernímu popíjení dobrého vína a zónu s lehátky u bazénu, kde mohou hosté čerpat energii ze sluníčka. Aby toho nebylo málo, tak součástí komplexu je i bar, kde si každý vychutná svůj letní drink a zastřešená venkovní jídelna umožní degustaci darů moře a středomořské kuchyně. O romantický večer se postará venkovní posezení pod hvězdami, které je lemováno olivovníky. Celý komplex se nachází pouhých 200 metrů od tyrkysového moře a 10 km od letiště.

Tato zajímavá investice může nejenom poskytnout nový domov či letní sídlo budoucímu majiteli, ale navíc přinést výnos z pronájmu 15-20%. Dále se zde nabízí možnost následného prodeje samostatných vil, kde je odhadovaný zisk minimálně 30%.

Jónské Ostrovy jsou plné krás v podobě tyrkysového moře, bělostných pláží, útesů a podmořským životem. Je zde spousta proslulých pláží, památek, jeskyní, dokonce i mořské želvy a tuleni. Ani není potřeba popisovat, jak byste zakončili svůj večer v jedné z taveren s příjemnou atmosférou nočního života ostrova.

Tuto skvělou investice Vám vřelé doporučují a tímto laskavě zvu na prohlídku.

Cena 2.200.000 € neobsahuje notářský poplatek a smluvní provize RK včetně servisu, tlumočení a doprovodu. Naše služby obsahují kompletní právnický servis v Řecku, spojený s ověřením nemovitostí vůči právním závadám, notářské garance. V Řecku vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
400 m²
Užitná plocha
4 000 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Parkovací místo:
10
Vybavení
S vybavením
Plocha kanceláří
750 m²
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.