+420 601 106 601

Aparthotel 496 m2, Jónské moře, pozemek 4000 m2

κ. Αργασίου, Argassi

ID nabídky: 1 047
39 900 000 Kč
28 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.
Útulné ale zároveň prostorné apartmány tohoto hotelu zaručují návratnost investice do 10 let. Je možnost předání podniku „na klíč“ včetně správy, personálu, dodavatelů a ostatních služeb. Řecko má prozatím nejvíce cenově dostupné nemovitostí v Evropě – nebude to trvat dlouho! Nárůst cen s každým rokem nabírá rychlost.
Na prodej apartmánový komplex 496 m2 na pozemku o rozloze 4 000 m2. Je postaven v typickém řeckém stylu ve třech úrovních a má 16 pokojů, které jsou rozloženy takto:
Dva apartmány s oddělenými postelemi, devět apartmánů se třemi ložnicemi, jeden apartmán se čtyřmi postelemi, dva apartmány s pěti ložnicemi a dva apartmány se šesti ložnicemi v celkovém počtu lůžek 57. Pokoje jsou vybaveny krásným stylovým nábytkem. Objekt byl nedávno zrekonstruován a je ve výborném stavu, s mnoha vymoženostmi pro relaxaci a zábavu pro hosty, jako je božský bar u bazénu, bazén, restaurace, lázně a krásná zahrada. Nachází se (přibližně) 200 metrů od moře, v těsné blízkosti nádherného lesa , místo nádherných přírodních krás, ideální pro milovníky turistiky, s pláží nabízejícími své nádherné křišťálově modré vody. Okolí má mnoho pohodlí a vybavení, jako jsou obchody, ordinace lékařů, restaurace, kavárny a bary. Město a letiště jsou (přibližně) 50 km daleko.
Kdo jednou zavítá na ostrov, bude se cítit jako v prastarých řeckých bájích a pověstech. Tento stálezelený okouzlující ostrov vám bude nápadně připomínat výjevy nadaných umělců. Každá část ostrova je totiž světem natolik odlišným, že vás donutí být na tomto okouzlujícím místě zas a znova. Jsou tu písčité břehy obklopené vysokými vápenci a dechberoucí panorama.
Toto místo je synonymem nikdy nekončící zábavy, nočních barů, klubů, diskoték na pláži, ale i vodních sportů a radovánek nejrozličnějšího charakteru. Od hlavního města ostrova je hotel vzdálen zhruba 50 kilometrů. Z jeho břehů dohlédnete až na protější Albánii a pevninské Řecko. Letovisko je obklopeno olivovými háji a cypřiši. Narazit zde můžete na několik přístavů, ale i vodní sádky a krásné – avšak skryté pláže.

Cena je 1.580.000 € včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek.

V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, dopisování, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
300 m²
Užitná plocha
490 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybavení
S vybavením
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Místní zdroj vody
Topení
Lokální elektrické
Bezbariérový
Ano
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.