O společnosti

Jsme společnost, založená TOP makléři ze všech větších společností v ČR v čas, kdy nám došlo, že je zbytečné působit v systému, který není systémem mezinárodním, pro top makléře, pro vedení, které má obchodně nižší dovednosti než každý z nás. Jsme tu, NRG International realty…

Každá zakázka je pro nás výzvou, prodáváme aktivně, pomocí moderních postupů. Definicí je nejlepší prezentace jakou si dovedete představit. Výsledkem je maximální prodejní cena. Již nyní po přibližně 3/4 roce máme přes 100 obchodníků v ČR. Pokud chceme být mezinárodní, musíme mít zastoupení ve více zemích. Slovensko pro nás byla jasná volba, už vzhledem k vazbám na Finportal, tak k historickým i rodinným aspektům.

Jsme jiní v mnoha ohledech, především ve filozofii proč to děláme. V této společnosti jsou "pouze" makléři. Myslíme si, že je to tak správně. Nechceme aby makléřům bral ze zakázky peníze manager, který není makléř a jen naoko sleduje práci svého týmu. Každý potřebuje kouče, makléř ale potřebuje kouče nejlepšího makléře, kterého má v okolí a to je přesně náš přístup. Učme se od nejlepších a ty nejlepší zaplaťme nejlépe. Nevyhazujeme peníze za kampaně na příjem lidí. Nejlepší kampaň je reference, chceme si vybírat z těch, kteří přijdou sami.

Nechceme dělat neexkluzivně, nastavujeme jinou kvalitu služeb. Průměr trhu a obraz kvality práce realitního makléře je špatný. Jak v ČR, tak na Slovensku a toto my dokážeme lépe.

Pokud Vás baví reality, pokud se chcete naučit více, pokud chcete být zaplaceni nejlépe na trhu, pak se nám ozvěte.

Jaký servis umíme?

Zavolejte nebo vyplňte formulář níže a domluvte si nezávaznou schůzku.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
email: phone: fname: fullname: lname: