+420 601 106 601

Vila v Daya Nueva- Španělsko

Daya Nueva

ID nabídky: 1 576
5 232 000 Kč
12 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám chci nabídnout vilu v Daya Nueva ve fázi výstavby ,klidné lokalitě a krásném prostředí oblasti Alicante ,kde téměř po celý rok svítí sluníčko. Vila má 2 ložnice , 2 koupelny ,vybavenou kuchyňskou linku spojenou s obývacím pokojem. Parcela 154 m 2 na které naleznete krásný bazén. V blízkém okolí jsou vyhlášená solná jezera ,která jsou známá svými léčivými účinky a WHO to místo určila jako nejzdravější místo pro život. Letiště 35 km ,krásné pláže a spousta vyžití. To vše nabízí Daya Nueva a blízké okolí.
Na místě se vám bude věnovat náš česky hovořící kolega ,který vám zařídí veškeré potřebné dokumenty, prohlídku vzorového domu a zajistí HÚ. Samozřejmostí je také doprava dopravu z letiště a zpět.

Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Ve výstavbě
Užitná plocha
86 m²
Plocha pozemku
153 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Řadový
Typ domu
Patrový
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
2 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.