+420 601 106 601

Prodej vily s bazénem v Daya Nueva, Španělsko

Daya Nueva, Daya Nueva

ID nabídky: 1 774
7 176 000 Kč
Možnost zaplatit 1/2 ceny hned a 1/2 do roka od podpisu smlouvy- zcela bezúročně !!
18 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízíme luxusní, moderní vilu v Daya Nueva ve Španělsku se skvělou možností koupě za polovinu ceny hned a zbytek můžete doplatit do jednoho roku od podepsání smlouvy, to vše zcela bez úroků !!!!
Vila nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, moderní kuchyň s vestavěnými spotřebiči. Na pozemku se nachází bazén, stání pro auto a odpočinková zóna. V přízemí možnost výstavby dalšího apartmánu. Vila nabízí výbornou investiční příležitost, díky své jedinečné poloze v blízkosti velkého množství golfových hřišť a ozdravných solných jezer. Španělsko je oblíbeným místem jak turistů, tak i lidí, kteří zde chtějí žít. Vila se nachází v blízkosti solných jezer, které mají léčivé účinky a WHO toto místo určila, jako nejdravější pro život časopis Forbes v TOP zajímavých místech světa . V této části Španělsku svítí až 300 dní v roce sluníčko a tak představuje tato lokalita to pravé místo pro odpočinek i trvalé žití. Na místě Vás bude čekat náš česky hovořící kolega , který Vám pomůže s vyřízením všech potřebných dokumentů a s vyřízením HÚ. Zajistíme Vám také odvoz z letiště a zpět a ubytování. Zajišťujeme také pro naše klienty kompletní servis pro krátkodobé pronájmy a úklidy i po koupi vily.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat .

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
150 m²
Plocha pozemku
237 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
S vybavením
Velikost
3 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Okraj obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.