+420 601 106 601

Prodej vily, Barcelona

Barcelona

ID nabídky: 1 858
18 435 600 Kč
13 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízíme luxusní vilu v Barceloně. Vila disponuje čtyřmi ložnicemi a dvěma koupelnami, úžasným prosvětleným obývacím pokojem a krásnou nadčasovou kuchyní. V celém domě je dostatek světla a prostoru. Dům je vytápěn podlahovým topením a disponuje také krbem, venkovními žaluziemi, klimatizací a samozřejmostí je velký bazén a zahrada. Dále je tu krásné venkovní posezení , které přímo vybízí k odpočinku.
Tato vila nabízí úžasnou investiční příležitost. Nabízíme Vám také kompletní správu nemovitosti .
V Barceloně Vás přivítá česky hovořící kolega , který Vám bude plně k dispozici a pomůže Vám s vyřízením veškerých dokumentů potřebných k úspěšné koupi nemovitosti. Pomůžeme Vám též s vyřízením Hypotečního úvěru.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
384 m²
Plocha pozemku
1 026 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Vybavení
Částečně vybaveno
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.