+420 601 106 601

Prodej vily, 134 m2, Řecko - Jónské Ostrovy

κ. Τραγακίου, Μέσο Γερακάρι

ID nabídky: 580
7 150 000 Kč
24 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Řecko na klíč“ – individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních.

V této nabídce vás očekává krásný kamenný vila-dům s komfortní rozlohou 134 m². Nachází se pouhých 200 metrů od nádherné pláže s jasně modrou vodou.
Je ve dvou úrovních a je v dispozici – 1 obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, prostory jsou klimatizované. Mezonet plně zařízený a vybaven všemi potřebnými elektrickými spotřebiči. K domu naleží vlastní soukromý bazén o rozměrech 7,5x4,7 m s lehátky a slunečníky.
Výhodou je, že dům je v komplexu 6 kamenných vil, se společnou rozlehlou zahradou s celoroční údržbou. Ideální jak pro rodinnou rekreaci, tak i ke komerčnímu použití. Majitele této nemovitosti můžou počítat s průměrným nájmem během turistické sezóny (180 dni v roce) 250€/noc, s návratností investice do 7 let, což činní tuto nabídku velmi atraktivní i z hlediska investice.

Na krásně upravené zahradě jsou také vzrostlé plodné olivovníky. Velice kvalitní kamenné zdi, které chrání od horkého slunce v létě, udržují přírodní atmosféru, nabízí bezúdržbovou fasádu a jsou také nejbezpečnějším stavebním materiálem.
Veškeré použité materiály jsou vysoce kvalitní, pro zdůraznění moderního interiéru byli zvolené přiznané trámy z masivu a terakotové dlaždice. Jejich elegantní výzdoba a jedinečný design je v naprostém souladu s tradicí, která se dotýká svými kořeny historií antické řecké architektury.
Ostatní vybavení:
- Klimatizace
- Krb
- Play room
- Bezpečnostní dveře
- Kompletně zařízeno
- Vnitřní schodiště
- Hliníkové rámy
- Dvojité zasklení
- Proti - hmyzové sítě
Tuto nemovitost vřele doporučuji.

Cena 270 000 € včetně právnického servisu, tlumočení a doprovodu.
Cena neobsahuje notářský poplatek. V Řecku Vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také Vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Ω. Transfer z letiště, tlumočnický servis, překlady dokumentů, korespondenci, jednání s úřady včetně finančních. Kompletní právnický servis a poradna jsou samozřejmostí.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Velmi dobrý
Užitná plocha
134 m²
Plocha pozemku
370 m²
Typ nemovitosti
Vila
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Bazén:
ANO
Vybavení
S vybavením
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.