+420 601 106 601

Prodej stavebního pozemku, Dlouhá Lhota u Mladé Boleslavi

Dlouhá Lhota 102, Dlouhá Lhota

ID nabídky: 2 842
3 550 000 Kč
Lze dokoupit za výhodnou cenu sousední pozemek o velikosti 608m2
11 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Rovinatý, krásný pozemek má ideální velikost pro výstavbu rodinného domu, 624 m2.
Zahrada je plná vzrostlých stromů a okrasné zeleně. Z jedné strany pozemek lemuje malý potůček, který protéká do blízkého malebného rybníku. Ke hranici pozemku je přivedené elektřina, veřejný vodovod, kanalizace.

Útulná, rodinná obec Dlouhá Lhota se nachází přímo na půl cesty mezi přenádhernou krajinou Českého Ráje a rušným obchodním městem Mladá Boleslav, centrum, které je pouhých 8 km od domu. Lokalita je bohatá nejenom přírodními krásami, ale i občansko-kulturními zážitky. Právě sem jezdí turisti z celé republiky za kulturními a přírodními památkami. Toto vše můžete mít, včetně Golfového Resortu jízdy na kole do 30 min.
Úžasným je i fakt, že Pražská Metropole je vzdálená pouhých 30-40 min autem po dálnice. Kultura, zábava i pracovní příležitosti jsou na dosah ruky!

Lokalita je velmi klidná s rezidenčním sousedstvím rodinných domů s velkými pozemky.

V obci Dlouhá Lhota je dostupná pravidelná autobusová a vlaková doprava. Je zde všechno, co je potřeba pro komfortní bydlení na venkově – prodejna potravin, ordinace doktora, MŠ, ZŠ, dětské a fotbalové hřiště, hospoda, tenisový kurt, hostinec a v krátké docházkové vzdálenosti je i autobusová zastávka.

V případě Vašeho zájmu, Vám naše firma poskytne kompletní dodávku stavby "na klíč" z vybraných hotových projektů. Tato možnost má pro kupujícího obrovskou výhodou, jelikož Vám ušetři nejenom značnou částku peněz za projektovou dokumentaci, ale i spoustu času s vyřizováním stavebního povolení a velmi obtížného a náročného v dnešní době, shánění dodavatelů řemesel.
S financováním rádi pomůžeme, umíme jej zajistit za nejvýhodnějších podmínek finančního trhu. Pro naše klienty banky smluvně poskytují hypoteční úvěry již od 4,9% ročně.

Tak neváhejte a objevte kouzlo tohoto unikátního místa, kde se v zahradě směje štěstí!
Těšíme se na vás ve Dlouhé Lhotě

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Druh pozemku
Bydlení
Celková plocha
624 m²
Vybavení
S vybavením
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Individuální
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230 V, 400 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.