+420 601 106 601

Prodej rodinného domu na klíč, 125 m2, pozemek 1202 m2, Soběhrdy, okr. Benešov

Mezihoří, Soběhrdy, Mezihoří

ID nabídky: 2 634
9 890 000 Kč
vč. právního servisu, úschovy, provize
16 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Uvažujete o bydlení v rodinném domě s velkou zahradou na klidném místě v malebné vesničce Soběhrdy a přitom v blízkosti měst jako Benešov či Praha? Tak právě tato nabídka by mohla splnit Vaše představy o bydlení.

V krásné lokalitě s příjemným výhledem a okolními panoramaty Vám na nabízeném pozemku o výměře 1202 m2 postavíme dům na klíč s osvědčenou českou firmou se zajištěním vyřizování všeho potřebného. Na výběr je z několika typových domů či individuálně dle vašich představ.

Financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 4,99 %,. Dále odhady zdarma, výhodné dofinancování i další finanční služby. Zkuste nás nezávazně a zdarma porovnat.

Ukázka je nízkoenergetický dům s využitím moderních technologií výstavby a vybavení (tepelné čerpadlo, podlahové vytápění vč. vnitřních materiálů ( případně rekuperace větrání a vybavení nábytkem) v energetické třídě "B". Dispozičně se jedná o 3+kk s podlahovou plochou 94 m2 (užitnou plochou 73,34 m2), 2 ložnicemi a obývacím pokojem vč. kuchyňského koutu a technickou místností.
Vybrat si však můžete i z jiných typových domů, upravit si dispozice, či navrhnout si dům zcela dle Vašich představ (možnost dosáhnout pasivního nebo i aktivního domu - je to jen na Vás).

Pozemek je napojen na elektřinu, vodovod, kanalizaci a prochází jím nadzemní el. vedení. V obci se neplatí vodné/stočné.
Obec Soběhrdy s 394 obyvateli, obecním úřadem a restaurací se nachází ve středočeském kraji v okrese Benešov a nachází se zde i Farmapark se zábavou nejen pro děti.
Dopravní obslužnost v obci zajišťuje PID (linka: Benešov-Soběhrdy-Čerčany-Pyšely).

Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality je kladen důraz na komfort, kvalitu, a především nízkou energetickou náročnost těchto domů. Pro klienty, kteří se rozhodnou pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - přes projektovou dokumentaci s ohledem na individuální nároky klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě, realizaci samotné stavby domu až po zajištění souhlasu s užíváním stavby.

V případě zájmu o bližší informace, prohlídku mě prosím kontaktujte.


Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
118 m²
Plocha pozemku
1 202 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
4 pokoje
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Okraj obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Topení
Lokální elektrické
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová, Neupravená
Doprava
Autobus
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.