+420 601 106 601

Korfu, jižní část - apartmánový dům

Νότος, Νότος

ID nabídky: 2 833
9 600 000 Kč
Cena po slevě 400.000€ (původní cena 500.000 - SPĚCHÁ)
28 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Sleva 100.000€ - SPĚCHÁ
Úžasná investiční příležitost! Ideální volba pro trvalé bydlení nebo rekreační dům.
Nemovitost o rozloze 270 m2 se skládá ze 4 bytů o velikosti 50 m2 a 2 studií o velikosti 35 m2. Vše je umístěno na oploceném pozemku o rozloze 4.583 m2 s nádhernou zahradou. Dvoupatrová budova, 10 ložnic, 6 koupelen, velké verandy, soukromé parkoviště, zahrada a klimatizace.
Dům se může pochlubit úchvatným výhledem na moře a přístav Lefkimmi na jižní části Korfu, v klidné a tiché oblasti ostrova Korfu.
Krásný dvoupatrový apartmánový komplex potřebuje částečnou rekonstrukce. Aby z tohoto domu vznikl opravdu luxusní, na moderní úrovni apartmánový rodinný penzión, odhadovaný náklad rekonstrukce je cca 170.000€ včetně moderního vybaveni.
Odhad je přibližný, z mé zkušeností a aktuálních cen, zde počítám takto:
1 byt = 25.000€ x4
1 studio = 20.000€ x2
Fasáda = 10.000€
Bazén = 15.000€
Zahrada = 10.000-20.000€ (včetně zahradního nábytku)
S nutností částečné rekonstrukce poskytuje tento komplex vynikající příležitost pro ty, kteří chtějí dát svému novému domovu nebo investiční nemovitosti osobitý nádech. Oplocený pozemek také zaručuje soukromí a bezpečnost a nabízí dostatek venkovního prostoru pro zahrádkáře nebo ty, kteří si chtějí odpočinout v přírodě.

V přízemí se nachází dva byty s dvěma ložnicemi, prostorným obytným pokojem s kuchyní a jednou koupelnou. Na stejném patře je také jedno ze studií.
Mramorovým schodištěm se dostanete do prvního patra, kde se nachází další 2 byty a druhé studio. Nemovitost disponuje velkými verandami s nádherným výhledem, konvektory a klimatizací.

V těsné blízkosti najdete obchody, restaurace, poštu, banku atd. a nemovitost je vzdálena pouze cca 1.600 m od pláže.

Tento jedinečný komplex nabízí fantastickou investici pro ty, kteří hledají příjem z pronájmu nebo si chtějí vytvořit svůj vysněný domov s dostatkem místa pro rodinu a přátele.

Nenechte si ujít tuto úžasnou příležitost – kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku!

Cena je 400.000 € (původní cena 500.000 - SPĚCHÁ). Cena neobsahuje notářský poplatek a smluvní provize RK včetně servisu, tlumočení a doprovodu. V Řecku vás budu doprovázet jako osobní makléř, ale budu také vaším průvodcem a investičním poradcem. Můžete se spolehnout na veškerou podporu a pomoc od A do Z.
„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitostí, developerské novostavby rekreačních komplexů či areálu nebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci. Zadejte nám Vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi. V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
V rekonstrukci
Užitná plocha
270 m²
Plocha pozemku
4 580 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Patrový
Parkovací místo:
ANO
Podlaží
2
Vybavení
S vybavením
Velikost
5 pokojů a více
Rok kolaudace
2000
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice
Elektřina
230 V, 400 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.