+420 601 106 601

Prodej rodinného domu 210 m², pozemek 720 m², Kojetice u Prahy

Ke kněžihorce, Kojetice

ID nabídky: 2 848
6 990 000 Kč
19 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Chcete bydlet konečně ve svém? Sníte o rodinném domečku se zahradou v klidné vesnici poblíž Prahy? Jedno takové místo bychom pro vás měli. Navštivte s námi Kojetice u Prahy v okrese Mělník.
Na kraji této klidné obce stojí dům se zahradou určený k rekonstrukci. Díky připojení na inženýrské sítě (elektřina, veřejný vodovod a kanalizace) se vyhnete složitějšímu kopání a na vás bude hlavně přizpůsobit si dům svým snům. Zastavěná plocha s nádvořím má 278 m² a zahrada 442 m² . Lze zde vybudovat dvě samostatné bytové jednotky o ploše 110 m², resp. 100 m² , třeba pro své rodiče. Dům můžete rozšířit také o půdní vestavbu.
Díky vizualizacím si můžete představit, jak to zde může vypadat po rekonstrukci. Ložnice a obývací pokoj, případně kuchyně v přízemí, a v patře pak hlavní obytná místnost s kuchyní, kam se vejdete všichni, nebo třeba dětský pokoj s krásným výhledem.
Také na zahradě si můžete splnit svá tajná přání, ať sníte třeba o pergole, kde vás budou každé ráno vítat sluneční paprsky a vy si vychutnáte svou kávu, nebo si zde budete užívat klidné večery se svými nejbližšími. To už nemusí být jen sen. U domu si můžete vybudovat také garáž a zázemí pro zahradní nástroje, takže vše budete mít po ruce.
Aktuálně je v domě řešeno vytápění přes elektrická topidla a krbová kamna, ohřev teplé užitkové vody je boilerem. Jedná se o dům se smíšenou konstrukcí (zděná cihla, zděné tvárnice a kamenivo). Na zahradě se nachází kopaná studna s možností napojení na okruh užitkové vody v domě. Na pozemku se nachází také vedlejší stavby - pergola, sklady i sklep.
V Kojeticích najdete veškeré zázemí pro pohodový život - poštu, základní a mateřskou školu, obchod, hřiště a další. A díky skvělému napojení na dálnici odsud budete na okraji Prahy za pouhých 10 minut.
Možná jste svému novému bydlení blíže než si myslíte. Přijďte se na něj podívat i osobně. S případným financováním Vám také rádi pomůžeme.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Užitná plocha
210 m²
Plocha pozemku
720 m²
Plocha zahrady
442 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
V bloku
Typ domu
Patrový
Sklep:
7 m²
Vybavení
Bez vybavení
Velikost
5 pokojů a více
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Okraj obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.