+420 601 106 601

Prodej restaurace, Aš

Pivovarská, Aš

ID nabídky: 2 137
23 500 000 Kč
22 FOTO
Zobrazit videoprohlídku

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme restauraci s formankou, diskotékou i společenskou místností. Na základních půdorysech starých pivovarských sklepů byl v létech normalizace postaven komplex, který sloužil občanskému vybavení ještě pár let po revoluci.
Vinou různých privatizací a transakcí objekt začal chátrat. Před cca 8 lety došlo k velmi zdařilé rekonstrukci a kompletní přestavbě nadzemní části na restauraci a formanku .
V objektu se nachází formanka s kapacitou cca 40 míst, restaurace s počtem cca 80 míst a taneční parket. Na terase v letních měsících najde pohodlí také minimálně 100 lidí.
Plně funkční a zařízená kuchyň je navržena takže může pokrmy zásobovat jak formanku, tak i restauraci.
Formanku lze také použít pro uzavřenou společnost, jelikož i zde je malý kuchyňský kout na ohřev a přípravu jídel. Pivní zařízení je samostatné a nezávislé na zařízení restaurace. Součástí budovy je také klimatizovaný pohledový box, kde bylo v minulosti uskladněné zařízení včetně pivních tanků.
V současnosti je v objektu restaurace provozována diskotéka s barem o kapacitě minimálně 200 osob.
Krásné cca 850 m2 velké, vyklizené sklepní pivovarské prostory, kde v minulosti dozrávalo pivo čekají na svoji novou příležitost.
Uvažovalo se také o zbudování ubytovacích kapacit na střeše objektu a vytvořit tak komplexní služby pro potencionální návštěvníky Aše.
Restaurace nabízí i venkovní posezení, které sice není na prodej, ale město jí pronajímá k restauraci za symbolickou 1 Kč /rok a domluvu o udržování terasy. Objekt nabízí spoustu vybavení, prádelnu, suchý sklad na potraviny, kotelnu, kde naleznete plynový kotel. Dále v restauraci krb, v mezipatře sociální zařízení pro personál, sprchy, toalety. Ohromující je velikost sklepů, která činí 850 m2 a výška stropů je 5,5 m. Dále je možnost pronájmu travnaté plochy před restaurací cca 100 m2 pro vybudování dětského hřiště. Opět za symbolický poplatek městu.
Parkoviště zdarma přes ulice pro cca 40 aut.
Tento objekt je napojen na všechny IS.
A co je k vidění v okolí Aše?
Krásné vyžití pro milovníky cyklistiky po okolních lesích a podzimní sběr hub je zde vyhlášený.
Aš se nachází na samé hranici s Německem a tzv. „trojstátí“ je také pěkným námětem na výlet do okolí. Při návštěvě Aše samozřejmě nemůžeme opomenout navštívit vrch Háj a majestátní kamennou Bismarkovu rozhlednu.
Návštěva lázeňských měst včetně aquaparků jak na německé tak české straně je další důvod k návštěvě.
Pro milovníky golfu je zde Golf resort Hazlov vzdálený cca 8 km.

Pro více informací mě kontaktujte.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
760 m²
Užitná plocha
660 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybavení
S vybavením
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 264/2020 Sb
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.