+420 601 106 601

Prodej domu Na klíč, 77 m²

Bříství

ID nabídky: 2 505
9 990 000 Kč
18 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Tak akorát veliký dům s užitnou plochou 76,9 m2 si získal srdce mnoha našich klientů. Díky dispozici 3+kk se hodí zejména pro páry a menší rodiny, které chtějí skloubit výhody domu a útulného, moderního bydlení.
Už po vstupu do domu vás okouzlí prostorná hala s přístupem do všech zbylých částí bungalovu – do dvou ložnic, koupelny, technické místnosti a obývacího pokoje. Právě obývací pokoj s jídelnou a kuchyní disponuje velikostí 28 m2. Kuchyň je navíc zasazena do rohu, aby byly jednotlivé části od sebe opticky oddělené. To je dům s krásným výhledem na Břístevskou hůru, ležící na rovném čtvercovém pozemku o velikosti 915m. Obec Bříství se nachází mezi Prahou Černý Most (15 min) a Nymburkem (20 min).
Pokud máte o svém bydlení jinou představu, vyberte si svůj vysněný dům v katalogu: https://living-in.cz/katalog-rodinnych-domu-na-klic/
Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality je kladen důraz na komfort, kvalitu, a především nízkou energetickou náročnost těchto domů ( cca 3000,-Kč/měsíc). Pro klienty, kteří se rozhodli pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - projektovou dokumentaci s ohledem na individuální nároky klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě, realizaci samotné stavby domu a zajištění souhlasu s užíváním stavby.
V případě Vašeho zájmu o financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 5, 45%!!!
V nedaleké Kounici naleznete veškerou občanskou vybavenost, lékaře, obchody, poštu, mateřské školky i základní školy.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
77 m²
Plocha pozemku
915 m²
Typ nemovitosti
Na klíč
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
Petr Kaňka
T.
+420 604 787 796
E.
kankapetr@nrgreality.cz
Všechny moje nabídky
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.