+420 601 106 601

Prodej důmu, 183㎡| Rakovník, Hracholusky,

Hracholusky 8, Hracholusky

ID nabídky: 3 198
725 000 Kč
Venkovské stavení o rozloze 183m2, Hracholusky okr. Rakovník
14 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Toto venkovské stavení na pozemku o velikosti 457m2 se nachází v obci Hracholusky ležící v chráněné oblasti okolí Berounky, v blízkosti města Rakovník. Jedná se o rodinný dům, který byl původně vyhlášenou místní hospodou u Kubíčků a nyní se nabízí k prodeji. Půvab tohoto místa tkví v jeho historii a okolní přírodě, která je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Dům je v hodný k rekonstrukci, spíše se však nabízí možnost demolice a výstavby nové stavby, jako jedinečné příležitosti vytvořit si vlastní místo podle vašich představ a potřeb.
Dům se skládá ze tří pokojů, chodby a rozlehlé místnosti, která dříve sloužila jako taneční sál. Půdní prostor je možné využít k vybudování dalších pokojů. Součástí je i sklepní prostor vhodný např. jako vinný sklípek. Není zde vybudován vodovodní ani odpadní řád. Na pozemku je vlastní studna a jímka. Napojení na elektřinu je připraveno.

Pokud hledáte místo s neopakovatelným kouzlem, kde byste mohli strávit svůj volný čas, nebo hledáte nemovitost k investici, toto venkovské stavení by mohlo být právě pro vás. Nechte se inspirovat krásou okolní přírody a možností vytvoření něčeho nového na místě s bohatou historií.

Hracholusky jsou vzdáleny 76km od centra Prahy a 12km vzdálený Rakovník nabízí veškerou občanskou vybavenost a kulturní i sportovní vyžití.K této nemovitosti je možnost přednostního prodeje lesa v Hracholuskách o rozloze 21 836 m2. Ráda Vám poskytnu bližší informace.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Užitná plocha
183 m²
Plocha pozemku
457 m²
Typ nemovitosti
Chalupa
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Vybavení
S vybavením
Velikost
3 pokoje
Datum nastěhování
Ihned
Energ. nár. budovy
G - Mimořádně nehospodárná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Místní zdroj vody
Odpad
Jímka
Elektřina
230 V
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.