+420 601 106 601

Prodej rodinného domu, 118 m²

Prostřední Ves, Bohdaneč u Zbraslavic, Prostřední Ves

ID nabídky: 2 602
10 800 000 Kč
14 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Jedinečná možnost vlastnit dům s krásným výhledem na velkém pozemku v malebné obci, který stojí na rozhraní Vlašimské a Hornosázavské pahorkatiny, pár metrů od Pilského rybníku v obci Bohdaneč. Obec se nachází v okrese Kutná Hora ve Středočeském kraji, zhruba 20 km jižně od Kutné Hory a 12 km severovýchodně od Zruče nad Sázavou.
Při stavbě rodinných domů pro klienty NRG reality je kladen důraz na komfort, kvalitu, a především nízkou energetickou náročnost těchto domů ( cca 3000,-Kč/měsíc). Pro klienty, kteří se rozhodli pro výstavbu rodinného domu, zajistíme kompletní realizaci - projektovou dokumentaci s ohledem na individuální nároky klienta, stavební povolení, výstavbu energeticky úsporné základové desky, přípojky na inženýrské sítě, realizaci samotné stavby domu a zajištění souhlasu s užíváním stavby. V případě Vašeho zájmu o financování bydlení hypotékou je pro klienty NRG úroková sazba již od 5, 45%!!!
V Kutné Hoře i ve Zruči nad Sázavou naleznete veškerou občanskou vybavenost, lékaře, obchody, domy sociálních služeb, mateřské školky, základní školy, základní uměleckou školu a gymnázium.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
118 m²
Plocha pozemku
1 048 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
Petr Kaňka
T.
+420 604 787 796
E.
kankapetr@nrgreality.cz
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.