+420 601 106 601

Prodej bytu 3+kk, 81 m²

Dr. Marodyho, Čakovice, Praha

ID nabídky: 2 217
4 751 243 Kč
Vlastní zdroje ve výši 4.600.000,-Kč, vstupní poplatek 46.000,-Kč, vratná kauce 102.243-Kč, členský vklad 3.000,-Kč
11 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

Moderní jednotka o rozloze 81 m2 nacházející se ve druhém patře 4-podlažní budovy Sugar Hill.

Jedná se o koupi nemovitosti formou družstevního bydlení, kdy částka uvedená v inzerátu se skládá z 50 % vlastních zdrojů a všech spojených poplatků. Měsíční splátka je stanovená ve výši 34.081,- Kč. Družstevní financování je vhodné pro klienty, kteří mají záznam v registru či nedosáhnou na hypoteční úvěr. Nemovitost lze samozřejmě financovat standardním způsobem i běžnou hypotékou v celkové výši 9.200.000,- Kč.

V moderním bytové rezidenci, vzniklo celkem 6 (+1) bytových jednotek s promyšlenými dispozicemi 3+kk až 4+kk. Všechny byty poskytují exkluzivitu balkonů nebo teras. Dispozice jsou rozmanité a vyberete si z celé preferované škály velikostí. Všechny byty jsou díky velkým oknům slunné i vzdušné. Součástí ceny bytu je luxusní vybavení (viz.specifikace standardu) jako např. dubová třívrstvá podlaha, keramická velkoformátová dlažba, dveře včetně zárubní a kování apod.

O projektu:
Chcete-li najít bydlení pro Vaši rodinu a využívat všech výhod velkoměsta stejně jako najít klidné a bezpečné místo pro Vaše nejbližší, tak nyní máte jedinečnou příležitost v našem projektu nazvaném ,,Sugar Hill Čakovice”.
Proč Sugar Hill? Je to dané historií tohoto místa, které bylo po desetiletí známé výrobou třtinového cukru a tímto jsme se také inspirovali. Navíc si myslíme, že každý z nás by si měl čas od času osladit život a to bychom si přáli, aby se Vám při probuzení v jednom z našich apartmánů splnilo.
V našem projektu naleznete bydlení pro rodiny s dětmi, stejně tak bydlení pro náročnější klienty, která se soustředí na variabilitu prostoru a jeho samotné využití. A to vše v soukromí s vlastním parkováním a společným místem pro relax a trávení volného času, ať už na vlastní terase, nebo můžete využít společné zahrady. 

O lokalitě:
Čakovice jsou samostatnou městskou částí s plnou občanskou vybaveností a výbornou infrastrukturou, v blízkosti našeho rezidenčního projektu nalezneme nákupní centra i drobné obchody, nepřeberné možnosti sportovního vyžití, výborné spojení s centrem města a množství míst jako stvořených pro poklidné trávení volného času v přírodě.
V blízkosti našeho projektu naleznete zastávku autobusu, který Vás zaveze na zastávku nedalekého metra Letňany, kterým se pohodlně a rychle dostanete jak do centra, tak do ostatních okresních měst.
Rodiny také ocení výběr několika školek, základních škol.
Prostě vše a mnoho dalšího stále neodhaleného přináší bydlení na okraji Prahy, ale přesto tak blízko centra naší metropole.
Fitness centrum 50m
Plavecký bazén 200m
Čakovický zámecký park 300m
Nákupní centrum 300m
Livingston International School 500m
Autobusová zastávka 2 minuty chůze
Centrum Prahy 15 minut jízdy autem
Golf Resort Black Bridge 20 min. jízdy autem

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Dispozice bytu
3+kk
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
81 m²
Umístění v objektu
2. podlaží
Druh objektu
Cihlová
Vlastnictví
Družstevní
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
Štěpán Vlček
T.
+420 608 001 475
E.
vlcekstepan@nrgreality.cz
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.