Prodej bytů 2+1, U Pekáren, Praha 15

Dům
Dům
Kuchyně
Pokoj
Kuchyně
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Schodiště
Parkování
Dům
Dům
Kuchyně
Pokoj
Kuchyně
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Schodiště
Parkování

Popis nabídky

Prodej bytů 1+1, U Pekáren, Praha 15
Rádi bychom Vám nabídnuli bytové jednotky 1+1 s cenou od 6 487 000 ,- Kč do 8 639 000,- Kč U Pekáren na Praze 15. Celkové plochy bytů činí od 70,5 m2 do 113,8 m2 a disponují sklepními kójemi a sklepy o dispozicích od 2 m2 do 2,8 m2.

Tvoří roh ulic U Pekáren a Dolnoměcholupská. I jako Bydlení U Pekáren se stále pojí s filmem. V sousedství jsou situované filmové ateliéry, na skok je také moderní obchodní a zábavní centrum VIVO! Hostivař. Od Bydlení U Pekáren si můžete snadno zaskočit za filmovými zážitky, ale také dobrým jídlem nebo nákupy. Pestré vymoženosti města doplňuje nedaleký přírodní park Hostivař s Hostivařskou přehradou.
Hostivař se pyšní plnohodnotnou dopravní infrastrukturou, vlak, bus i tram navazují na stanice metra Depo Hostivař a Chodov. Spojení s centrem je vzdálené několik málo minut chůze, jako vlakové nádraží Praha-Hostivař, autobusová stanice U Továren, tramvajová a autobusová zastávka Nádraží Hostivař.
Prakticky za rohem je nájezd na Průmyslovou ulici, jeden z hlavních silničních tahů Prahy. Byty se prodávají ve standardu funkčního stavu s revizemi. K domu náleží zahrada.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 1665 Lokalita Okres Hlavní město Praha Část obce Hostivař Ulice U Pekáren Cena Cena bytu 6 487 000
Kontaktujte nás
*
*
*
fullname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je ulice