+420 601 106 601

Prodej bungalovu 4+kk, 98 m2, Chomutov

Chomutov

ID nabídky: 3 200
6 932 746 Kč
10 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

V krásné části mezi městy Chomutov a Jirkov můžete bydlet v novostavbě – bungalovu 4+kk o zastavěné ploše 115 m2 a podlahové ploše 98 m2 s 20 letou zárukou na konstrukční systém.

Lokalita:
Březenec je část města Jirkov v okrese Chomutov. Nachází se mezi městy Jirkov a Chomutov. Dům bude v ul. Na Mýtince v nově budované čtvrti s 32 bungalovy.

Dispozice:
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, z něhož je přímý vstup na terasu. Dále dům nabízí ložnici, dva dětské pokoje, šatnu, samostatné WC, koupelnu s vanou i sprchovým koutem a technickou místnost.

Technické řešení:
Dřevostavba postavená systémem Two by Four. Jedná se o konstrukci, která se staví přímo na základové desce z KVH a BSH hranolů, záklop je fermacell deskami, izolace stříkanou PUR pěnou, sedmikomorové rámy a okna trojskla. Dům je postavený z kvalitních materiálů s garanci dlouhé životnosti. Topení je celoplošné podlahové v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch/voda a kombinovaným bojlerem. Dům je připojen na vodovodní řad, kanalizaci, elektřinu a plyn je ukončen na hranici pozemku.

Financování:
V případě využití hypotéky budeme mít v říjnu 2023 vypracované všechny znalecké posudky banky a výhodnější podmínky hypoték. Při využití hypotékou určitě využijte této možnosti.

Velkou výhodou je, že dům bude k nastěhování za 14 měsíců a jelikož se právě zasíťovalo inženýrskými sítěmi, tak je možné provádět individuální změny na domě. V případě zájmu vás můžeme vzít na rozestavěnou stavbu podobného domu. Když nám napíšete můžeme Vám poslat virtuální prohlídku rozestavěné stavby.

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
98 m²
Plocha pozemku
700 m²
Typ nemovitosti
Rodinný
Poloha domu
Samostatný
Typ domu
Přízemní
Vybavení
S vybavením
Velikost
3 pokoje
Rok výstavby
2024
Rok kolaudace
2025
Datum zahájení výstavby
1. 9. 2023
Datum ukončení výstavby
31. 12. 2025
Energ. nár. budovy
B - Velmi úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Klidná část obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Jiné
Odpad
Veřejná kanalizace
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.