+420 601 106 601

Apartmány, Španělsko - Alicante

Diputación, Alicante

ID nabídky: 1 921
9 912 000 Kč
9 FOTO

Informace o nemovitosti

Popis nemovitosti

„Španělsko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí ve Španělsku a to jak investičních, tak i rezidenčních. Pro investory poskytujeme možnost kompletního servisu a správy nemovitosti; developerské novostavby rekreačních komplexů, či areálu anebo samostatné domy za účelem výnosového pronájmu a zároveň rekreaci.

Zadejte nám vaši poptávku a my Vám ukážeme mnoho dalších příležitostí v této krásné zemi! V první řadě budeme pozorně naslouchat vašim požadavkům, abychom mohli nabídnout dostačující balíček nemovitostí, který je šitý Vám na míru. Naši důvěryhodní profesionálové a rozsáhlá nabídka nemovitostí jsou Vám vždy k dispozici.
Tentokrát Vám nabízíme luxusní apartmány v oblasti Alicante ve Španělsku. Tyto apartmány jsou postaveny dle nejvyšších standardů, s důrazem na kvalitu materiálů a desing. Dispozičně jsou řešeny dvěma, nebo třemi ložnicemi a dvěma koupelnami. S kuchyní s vestavěnými spotřebiči a velkým obývacím pokojem. Každý apartmán je vybaven venkovními předokenními žaluziemi, klimatizací, balkonem, nadčasovou kuchyní s moderními spotřebiči a samozřejmostí je také garáž.
K pláži je to pouhých 500m.
Apartmány budou dokončeny v březnu 2023.
Španělsko se pyšní krásnými plážemi a téměř celoročním teplým počasím. Poblíž Alicante se nachází proslulá solná jezera, která jsou známá svými léčivými účinky a proto toto místo určila WHO jako nejzdravější pro život.
Na místě Vás bude očekávat náš česky hovořící kolega, který Vám pomůže vyřídit vše potřebné ke koupi nemovitosti.

Pro více informací mě kontaktujte

Základní údaje a parametry

Typ zakázky
Prodej
Typ nemovitosti
Komerční
Zastavěná plocha
95 m²
Užitná plocha
95 m²
Stav objektu
Ve výstavbě
Parkovací místo:
1
Vybavení
Bez vybavení
Plocha kanceláří
84 m²
Energ. nár. budovy
A - Mimořádně úsporná
č. 148/2007 Sb.
Umístění objektu
Centrum obce
Ochrana
Ochranné pásmo
Půdní vestavba
Ne
Kontaktujte mě
odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.